ثبت نام در سومین دوره مسابقه “ره نشان” برای دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت در شرکت‌های بزرگ و صنعتی آغاز شد و تا ۲۵ شهریور ماه جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایسنا، سومین دوره مسابقه «ره نشان» در راستای ترغیب دانشجویان برای رفع نیاز شرکت‌های صنعتی با دانش بومی، مهر ماه برگزار می‌شود و تا دی ماه نیز ادامه خواهد داشت.

این مسابقه که در پنج محور توسط یکی از کارگزاران بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود، در راستای حل مسائل ۴۰ شرکت بزرگ صنعتی است که دانشجویان در صدد رفع آن برآیند.

ره نشان با شعار « خودتو دست کم نگیر؛ دست به کار شو» در محورهای «آب و محیط زیست»،«هوشمندسازی»، «حمل‌ونقل»، «انرژی» و «زیست فناوری»  برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه این مسابقه، برترین تیم‌ها از مزایای دو طرح شهید احمدی روشن و شهید بابایی بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند خواهند شد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی عمومی و تخصصی، راهبری تخصصی شرکت‌ها، تیم‌سازی، بهره‌مندی از امتیاز نخبگی بنیاد ملی نخبگان، اعطای جایزه نقدی به برگزیدگان از مزایای شرکت در این مسابقه به شمار می‌رود.

ثبت نام در این مسابقه از روز گذشته، چهاردهم شهریور ماه آغاز شده و دانشجویانی که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه هستند تا ۲۵ شهریور فرصت دارند از طریق سایتrahneshan.ir اقدام کنند.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *