هیات رییسه دانشگاه تربیت مدرس با توجه به شیوع کرونا، شرایط حضور دانشگاهیان را در دانشگاه محدود کرد.

به گزارش ایسنا، در اطلاعیه ای که از سوی معاونت پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه تربیت مدرس صادر شده، محدودیت های سختگیرانه ای برای حضور دانشگاهیان در سطح دانشگاه در نظر گرفته شده است. بر این اساس، کلیه فعالیت‌های اعضای هیأت علمی اعم از آموزشی، پژوهشی، حضور در جلسات گروه، جلسات دفاع از پروپوزال، پایان‌نامه و رساله، راهنمایی و مشاوره دانشجویان کماکان بصورت مجازی ادامه خواهد داشت و در صورت ضرورت و بنا به تشخیص عضو هیأت علمی، مدیر گروه و یا هیأت رییسه دانشکده، حضور افراد در محل کار برای مدت کوتاه بلامانع است.

همچنین فعالیت اداری کارکنان در واحدهای مختلف به صورت دورکاری خواهد بود و در صورت ضرورت و موارد اجتناب ناپذیر بنا به تشخیص مسئول واحد صرفا برای خدمات اولویت دار به صورت حداقلی می توانند در محل کار حضور یابند. در هر حال جانبازان با سابقه بیماری تنفسی، کارکنان بالای ۶۰ سال، افراد دارای بیماری زمینه ای، زنان باردار و بانوان دارای فرزند خردسال مشمول حداقل حضور نخواهند بود. بر این اساس مسئولان واحدها پیشاپیش اسامی افرادی که حسب ضرورت جدی و نیاز قطعی در محل کار حضور می یابند را به امور اداری اعلام نمایند تا مجوز حضور آنها در این دوره صادر و ارائه گردد.

بر اساس تصمیم هیأت رییسه دانشگاه تربیت مدرس، مدیریت حراست از ورود کارمندانی که فاقد مجوز هستند ممانعت خواهد کرد.

ورود کلیه مراجعین متفرقه به دانشگاه تربیت مدرس تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و در صورت ضرورت وفق دستورالمل معاونت پشتیبانی و بنا به تشخیص واحدهای ذی ربط مراتب می بایست از قبل با مدیریت حراست هماهنگ شود.

کلیه مراسم، نشست‌ها و اجتماعات حضوری تا اطلاع ثانوی لغو می گردد و در صورت ابلاغ بخشنامه ها و راهبردهای جدید از مراجع ذی ربط اصلاحات لازم در دستورالعمل ها اعمال و ابلاغ خواهد شد.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *