گروه «مطالعات علم و فناوری» پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی در راستای توسعه فعالیت‌های این پژوهشکده در حوزه مطالعات آموزش عالی، علم و فناوری و نظر مساعد هیئت امنا، فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر حسین میرزایی، رییس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم طی حکمی دکتر جبار رحمانی را به‌عنوان مدیر این گروه منصوب کرد. در این حکم تدوین برنامه‌های آتی این گروه در ارتباط با دیگر گروه‌های پژوهشکده مورد اشاره قرار گرفته است.

در متن حکم دکتر میرزایی خطاب به دکتر رحمانی، گروه پژوهشی مطالعات فرهنگی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و  اجتماعی وزارت علوم آمده است: “نظر به مراتب تعهد و تخصص جنابعالی و با عنایت به مصوبه دهمین نشست عادی از دوره چهارم هیئت محترم امناء مورخ ۱۹/۱۲/۱۳۹۷ بدین‌وسیله به عنوان مسئول راه‌اندازی «گروه پژوهشی مطالعات علم و فناوری» منصوب می‌شوید. امیدوارم با مشورت و برنامه‌ریزی دقیق طی هشت ماه آینده مقدمات اصلی و رئوس برنامه پژوهشی گروه و اعضاء محترم هیئت علمی آن تدوین شود.

بدیهی است نیازهای مرتبط با راه‌اندازی گروه مذکور در اولویت کاری پژوهشکده بوده و بخش‌های مختلف همراهی و همکاری کامل را در این مهم خواهند داشت”.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *