خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از روز جمعه ۲۲ شهریور ماه برای ورود دانشجویان بازگشایی می‌شود.

به گزارش ایسنا، در آستانه سال تحصیلی جدید، همه خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد که مستقر در پردیس دانشجویی هستند، آماده ورود دانشجویان هستند. بهسازی و تعمیرات اولیه در این خوابگاه‌ها تابستان امسال انجام شده است. نظافت، سمپاشی و ضدعفونی کلیه خوابگاه‌های دانشجویی به صورت کامل صورت گرفته است.

به گفته صالح مقدم مدیردانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، برای همه دانشجویان ورودی جدید که متقاضی خوابگاه باشند، تخت خالی و اسکان پیش بینی کرده‌ایم و پاسخگوی همه متقاضیان جدید خوابگاهی در بخش دختران و پسران هستیم.

سه سلف غذاخوری آماده ارائه خدمات تغذیه‌ای به دانشجویان علوم پزشکی مشهد

سه سلف غذاخوری از جمله سلف پردیس و سلف دانشکده دندانپزشکی آماده ارائه خدمات تغذیه‌ای به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد است. صبحانه و شام برای دانشجویان خوابگاهی و وعده نهار برای همه دانشجویان متقاضی ارائه خواهد شد. بر اساس برنامه، در هر وعده غذایی، سه منوی متفاوت غذایی برای دانشجویان در نظر گرفته شده که دانشجویان با درخواست در سامانه رزرو، بنا به انتخاب نوع غذا می‌توانند نسبت به گزینش نهار خود اقدام کنند. از اول مهرماه قیمت غذای دانشجویی بر اساس ابلاغیه معاونت فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت با نرخ جدید به دانشجویان ارائه می‌شود.

پایش سلامت روان دانشجویان علوم پزشکی مشهد؛سه هفته بعد از آغاز سال تحصیلی

بنا به گفته مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پایش سلامت روان دانشجویان علوم پزشکی مشهد سه هفته بعد از آغاز سال تحصیلی انجام خواهد شد. بعد از اینکه دانشجویان از تب و تاب ورود به دانشگاه و وضعیت خوابگاهی خارج شدند و برنامه‌ریزی درسی آنها آماده شد، نسبت به پایش سلامت آنها اقدام می‌شود.

به گزارش مفدا، ثبت نام متمرکز همه دانشجویان ورودی جدید دانشگاه در اوایل سال تحصیلی انجام خواهد شد و مسؤولیت آن برعهده مدیر دانشجویی دانشگاه است که طی یک هفته با حضور معاونت‌های مختلف دانشگاه انجام خواهد شد. صدور کارت دانشجویی دائم، تعیین خوابگاه، فعال شدن کارت تغذیه، پایش سلامت و تشکیل پرونده سلامت دانشجویان و… از جمله مسائلی است که در قالب این ثبت نام انجام می‌شود.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *