ایسنا/لرستان معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان گفت: با تامین اعتبار لازم پروژه سرای دانشجویی و خوابگاه پسران تا سال آینده به اتمام می‌رسد.

دکتر محمد جعفری در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: سرای دانشجویی و خوابگاه پسران یکی از پروژه‌های در دست اقدام دانشگاه لرستان است.

وی بیان کرد: به منظور تجمیع مراکز خوابگاهی و صرفه‌جویی در هزینه ایاب و ذهاب تصمیم گرفته شد خوابگاه پسران را به سایت دانشگاه لرستان انتقال دهیم.

معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان گفت: سالانه ۱.۵ میلیارد تومان هزینه سرویس ایاب ذهاب دانشجویان بوده که دانشگاه آن را پرداخت می‌کرد.

وی با اشاره به اینکه به منظور جلوگیری از پراکندگی ساختمان‌ها و سرویس دهی بهتر به دانشجویان به دنبال تجمیع خوابگاه‌ها در دانشگاه لرستان هستیم، عنوان کرد: خوابگاه پسران در ضلع غربی هم‌جوار دانشگاه علوم پزشکی لرستان احداث خواهد شد؛ با توجه به افزایش قیمت‌ها هزینه پروژه افزایش یافته که این امر دلیل کندی در پیشرفت کار شده است.

جعفری افزود: این پروژه دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی است و تاکنون سقف پیمان پیمانکار پر شده و اعتبارات آن از محل درآمدهای دانشگاه لرستان و صرفه‌جویی هم چنین تسهیلات بانک ملی تامین شده که با کندی در حال انجام است.

معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان ظرفیت این خوابگاه را ۳۵۰ نفر عنوان کرد و گفت: امیدواریم این پروژه تا سال آینده به اتمام برسانیم.

وی تصریح کرد: با انتقال دانشجویان از خوابگاه ولیعصر(عج)، مکانی را که هم‌اکنون دانشجویان در آن مستقر هستند را به بخش خصوصی واگذار خواهیم کرد.

جعفری در خصوص پروژه  محوطه‌سازی سازمان مرکزی دانشگاه لرستان  گفت: این پروژه ظرف دو ماه آینده به پایان می‌رسد.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *