جشنواره دانش‌آموزی “سلامت جهان با دستان پاک” همزمان با روز جهانی شستن دست، ۲۴ مهر ماه امسال به همت “کرسی یونسکو در ترویج علم” مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، “کرسی یونسکو در ترویج علم” مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در نظر دارد با همکاری سازمان‌ها و نهادهای علمی، آموزشی و فرهنگی در سطح ملی و بین‌المللی، جشنواره دانش‌آموزی “سلامت جهان با دستان پاک” را در مقاطع ابتدایی و متوسطه و همزمان با روز جهانی شستن دست ‌(Global Handwashing Day)  در تاریخ ۲۴ مهر (۱۵ اکتبر) برگزار کند.

با توجه به بحران شیوع کرونا در ایران و سایر نقاط جهان، این جشنواره درصدد افزایش آگاهی دانش‌­آموزان در خصوص این بیماری‌ و چالش‌های پیش‌روی حوزه بهداشت و سلامت فردی و عمومی با تأکید بر شستن دست­ها است.

به منظور ترویج و ارتقای خلاقیت در دانش‌آموزان با استفاده از ابزارهای علمی و هنری، این جشنواره در قالب‌های نقاشی، کاریکاتور، فیلم کوتاه (یک دقیقه‌ای)، موشن‌گرافیک، اینفوگرافیک، داستان کوتاه (۴۰۰ تا ۸۰۰ کلمه) و داستان مصور (کمیک استریپ) برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی http://conference.nrisp.ac.ir/whch و اینستاگرام  @student.nrisp مراجعه کنند.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *