یک عضو هیات رییسه فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: دانشگاه به عنوان نهادی که متولی تربیت انسان، اعطای نقش اجتماعی به افراد و تولید سرمایه اجتماعی کشور است دارای نقش راهبردی برای هر جامعه‌ رو به پیشرفتی است.

علی حدادی در گفت وگو با تکنولوژی و فناوری آی اپس، با اشاره به نشست با اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: در این نشست مباحثی مرتبط با کسب رتبه های علمی دانشگاه ها، میزان شهریه دانشگاه ها و حقوق و مزایا، گسترش و توسعه دانشگاه، سایر مسائل مرتبط با دانشجویان و اساتید در جهت ارتقای سطح دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار کرد: در این نشست همفکری و هم‌اندیشی خوبی صورت گرفت. تأثیرگذاری دانشگاه آزاد اسلامی کرج در عرصه‌های علمی، پژوهشی، فناوری و مهارت‌آموزی مورد بحث قرار گرفت‌. این دانشگاه در سطح ملی داری رتبه های علمی می باشد که برای توسعه نیازمند حمایت های بیشتر می باشد.

دبیر فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دانشگاه به عنوان نهادی که متولی تربیت انسان ها، اعطای نقش اجتماعی به افراد و تولید سرمایه اجتماعی کشور است دارای نقش راهبردی برای هر جامعه‌ی رو به پیشرفتی است. تبیین و چینش ساختارهای علمی، اهداف آموزشی و نسبت دانشگاه با عرصه اجتماعی واجد تعیین چارچوب کلی حرکت نخبگانی در جامعه است.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *