دبیرخانه مهرباران سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی به مناسبت ۳۱ اردیبهشت ماه روز ملی اهدای عضو از دانشجویان و اعضای این سازمان دعوت کرد با پیوستن به پویش یک مساوی هشت در اقدام انسان‌دوستانه اهدای عضو مشارکت کنند.

به گزارش ایسنا، در این پویش که با حمایت واحد فراهم آوری اعضای پیوندی بیمارستان دکتر مسیح دانشوری برگزار می شود، دانشجویان با ثبت‌نام در وب‌سایت ehda.ir ضمن اعلام آمادگی برای اهدای اعضای خود، به جمع سفیران اهدای زندگی خواهند پیوست و در راستای ترویج فرهنگ اهدای عضو تلاش خواهند کرد. همچنین دانشجویان عکس با نماد پویش یا تصاویر کارت اهدای عضو خود را با هشتگ 8=1# در شبکه‌های مجازی به اشتراک خواهند گذاشت.

این پویش به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و در پایان به تعدادی از این سفیران، هدایایی از سوی سازمان دانشجویان اهدا خواهد شد.

در هر دو ساعت، یک بیمار نیازمند به پیوند، جان خود را از دست می‌دهد و این در حالی است که اهدای عضو به عنوان یک اقدام انسانی، می‌تواند جان یک تا هشت نفر را نجات دهد.

طبق اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی؛علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و دریافت کارت اهدای عضویت می‌توانند به سایت سازمان دانشجویان به نشانی isojd.ir یا وب‌سایت ehda.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *