شرایط و نحوه حذف اضطراری واحدهای نیم سال اول تحصیلی سال ۹۹ دانشجویان دانشگاه امیرکبیر اعلام شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام دانشگاه امیرکبیر و پیرو مصوبه شورای آموزش این دانشگاه در تاریخ ۵ آبان ماه، برای دانشجویان ورودی ۹۹، امکان حذف اضطراری و تقلیل واحدها به ۹ واحد مجاز خواهد بود و این دانشگاه به دانشجویانی که در نیمسال‌های آتی متقاضی استفاده از تسهیلات ممتازی (استعدادهای درخشان) هستند توصیه کرده تا ضمن حفظ واحدهای خود، از تقلیل واحد اجتناب کنند.

بر اساس مصوبه شورای آموزش دانشگاه امیرکبیر، حذف اضطراری یک درس تئوری به شرط آنکه حد نصاب واحدها رعایت شده (برای دانشجویان ورودی ۹۸ و ماقبل حد نصاب ۱۲ واحد و برای دانشجویان ورودی ۹۹ حد نصاب ۹ واحد) و آن درس پیش‌نیاز یا هم‌نیاز درس دیگری در ترم جاری نباشد، قابل انجام است.

رویه فوق شامل کلیه دانشجویان ورودی ۹۹ و ماقبل که بخش اخطار آنها در پورتال آموزشی فعال باشد، می‌شود. همچنین حذف اضطراری نیمسال اول ۹۹ در تاریخ شنبه ۲۰ دی و از طریق آموزشکده قابل انجام است. 

همچنین در خصوص دروس عملی که ارائه آنها حضوری بوده و دروس تربیت‌بدنی تصمیم‌گیری توسط مدیریت امور آموزشی انجام شده و مراتب متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد. بنابراین فرم حذف اضطراری در تارنمای مدیریت امور آموزشی دانشگاه امیرکبیر به آدرس https://ugrad.aut.ac.ir/ در اختیار دانشجویان قرار دارد.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *