قدردانی از تلاش‌های اورژانس کشور برای برگزاری مطلوب آزمون‌های سراسری


ابراهیم خدایی، معاون وزیر علوم و رییس سازمان سنجش آموزش کشور در نامه ای به دکتر کولیوند، رییس سازمان اورژانس کشور از تلاش های این سازمان در برگزاری مطلوب آزمون‌های سراسری ورود به دانشگاه با رعایت حداکثری الزامات بهداشتی قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل وبدا از متن این نامه به شرح زیر است:


جناب آقای دکتر کولیوند

رییس محترم سازمان اورژانس کشور


توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پر افتخاری است که علاوه بر خوشنودی مردم، موجب رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعاً کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

تلاش صادقانه و خالصانه و صادقانه جنابعالی آینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است. نتیجه این بذر و تلاش و کوشش درخت امیدی است که به بار می نشیند و نوید بخش آینده‌ای پرنشاط و زیباست و نیل به آرزوهای بزرگ ملی نیازمند فکر روشن، عزم راسخ، اراده ای استوار و شجاعت و اخلاص است. در طول زمان برنامه ریزی اجرای آزمونهای سراسری ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی اهتمام و همدلی و مجاهدت تمامی نهادهای ذی صلاح، ذی ربط و ذی علاقه قابل تقدیر است.

بدین وسیله از تلاش و کوشش بی دریغ جنابعالی و همکاران محترم آن نهاد در برگزاری مطلوب آزمونهای مذکور با رعایت حداکثری الزامات بهداشتی که نمادی از استمرار جریان علمی در کشور است، تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *