اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت هفتم تا دهم آبان ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت هفتم تا دهم آبان ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می‌شود.

روز سه شنبه ۷ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰ مراسم اختتامیه اول این جشنواره برگزار می‌شود. در این مراسم از برگزیدگان بخش های ادبی، هنری، فناوری و پژوهشی تقدیر می‌شود. پس از مراسم اختتامیه جلسه هماهنگی هیات داوران برگزار می‌شود.

روز چهارشنبه ۸ آبان ماه مسابقات بخش آوایی در رشته‌های قرائت تحقیق در دو گروه خانمها و آقایان همچنین فینال مسابقات تیمی برادران برگزار می‌شود. در ادامه، برنامه بازدید از هگمتانه برای خانم ها و بازدید از گنج نامه برای آقایان تدارک دیده شده است.

همچنین صبح روز چهارشنبه، کارگاه آموزشی ویژه برگزیدگان بخش آوایی در رشته های حفظ، ترتیل، دعاخوانی و اذان برگزار می‌شود و در ادامه ساعت ۱۵ تا ۱۸ مسابقات بخش آوایی در رشته قرائت تحقیق آقایان و حفظ کل بانوان و کارگاه آموزشی تدبر در قرآن کریم برگزار می‌شود.

برنامه گردشگری و بازدید از آثار تاریخی استان همدان بعد از ظهر نیز برگزار می شود و در پایان ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰ مراسم اختتامیه دوم به همراه تقدیر از برگزیدگان بخش های آوایی در رشته های اذان، تواشیح، حفظ ۱۵ جزء، ترتیل و معارف قرآنی برگزار می‌شود.

روز پنجشنبه ۹ آبان ماه مسابقات در بخش آوایی در رشته حفظ کل آقایان برگزار می‌شود و ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰ مراسم اختتامیه سوم به همراه تقدیر از برگزیدگان سایر رشته های بخش آوایی و مسابقات تیمی برگزار می‌شود.

به گزارش وبدا، جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی هر سال با شرکت دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود و برگزیدگان این جشنواره در دو بخش دانشجویان و اساتید به مرحله ملی راه پیدا می‌کنند.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *