تکنولوژی و فناوری آی اپس/مرکزی مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان مرکزی گفت: مهمترین ویژگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، تولید مبتنی بر بازار و توانمند کردن متقاضیان و کاهش وابستگی به وام است.

به گزارش تکنولوژی و فناوری آی اپس، فاطمه غنی پور خندابی در این نشست ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی طرح بویژه شناسایی مزیت های مشاغل خانگی استان، آموزش و توانمندسازی و بازارهای پیش بینی شده برای متقاضیان طرح، افزود: این طرح از نظر پایدارسازی شغل بواسطه استفاده از ظرفیت های کارآفرینان، پیشرانان موفق و بخش خصوصی، توانمندسازی و آموزش متقاضی و نهایتا با اتصال به بازار و ایجاد شبکه فروش می تواند برای ایجاد اشتغال، تولید و رشد اقتصادی در شرایط کنونی بسیار مؤثر واقع شود.

وی با اشاره به شناسایی مزیت ها، توانمندسازی و اتصال به بازار در سه فاز، اظهارکرد: مهمترین ویژگی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی، تولید مبتنی بر بازار و توانمند کردن متقاضیان و کاهش وابستگی به وام است.

مدیر اجرایی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: این طرح به صورت هدفمند و در فازهای مختلف از جمله شناسایی مزیت ها، آموزش، توانمندسازی و شبکه سازی در حال اجراست، که این امر می ‌تواند خلاءهای متقاضیان را برای ایجاد یک شغل پایدار و دائمی پر کند.

طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با کارفرمایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اجرای جهاددانشگاهی همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی در حال اجراست.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *