تکنولوژی و فناوری آی اپس/قم معاون آموزش حوزه علمیه خواهران علمیه خواهران گفت: بیش از ۹۵ درصد از اساتید از خواهران هستند و مدیران مدارس سطح کشور نیز اکثریت از خواهران هستند.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی فاضل، معاون آموزش حوزه علمیه خواهران، در گفت وگو با تکنولوژی و فناوری آی اپس عنوان کرد: در مقطع سطح دو حوزه علمیه خواهران بیش از ۹۵ درصد از اساتید از خواهران هستند و مدیران مدارس سطح کشور نیز اکثریت از خواهران هستند.

وی بابیان اینکه تمام تلاش و اهتمام خود را انجام میدهیم که مدیریت حوزه علمیه خواهران با همه ابعاد به دست خواهران اداره شود، افزود: با توجه به اینکه برای تدریس در هر سطح  باید مدرک یک سطح بالاتر داشته باشند، برای تدریس در سطح سه، به دلیل کم بودن تعداد فارغ التحصیلان سطح چهار، بیشتر اساتید از آقایان هستتند اما تلاش شده که از همه ظرفیت خواهران استفاده شود.

حجت الاسلام والمسلمین فاضل با اشاره به اینکه با توجه به برنامه پنج ساله هر معاونت متناسب با اولویت و راهبرد های پیش بینی شده پیش می رود، بیان کرد: ملاک ومعیار ما برنامه محوری است و با توجه به شاخص های طراحی شده در برنامه پنج ساله هر ناظر بیرونی می‌تواند ارزیابی کیفیت کند.

وی در رابطه با تلویزیون اینترنتی کوثر نت اظهار کرد: در حال حاضر نگاه کوثرنت، نگاهی تبلیغاتی و اطلاع رسانی است و دربُعد آموزشی فعالیت چندانی ندارد اما تلاش می‌کنیم از ظرفیت حوزه علمیه خواهران در این تلویزیون هم استفاده کنیم.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *