در پی درگذشت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر سید سلیمان مصطفوی، عضو هیات علمی گروه معارف دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی ، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خواجه نصیر و رئیس این دانشگاه در میام هایی جداگانه درگذشت این استاد دانشگاه را تسلیت گفتند.

به گزارش تکنولوژی و فناوری آی اپس، در متن پیام تسلیت دکتر فرهاد  یزدان دوست، رییس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر آمده است: “خبر تاسف‌بار و غم‌انگیز فقدان همکار گرامی‌مان مرحوم مغفور شادروان حاج آقا مصطفوی موجب تالم و تاثر اینجانب و همکاران محترم مجموعه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی گردید. 

اینجانب ضمن ابراز همدردی و تسلیت و آرزوی علو درجات و رحمت واسعه الهی برای آن محروم، از خداوند منان برای خانواده آن بزرگوار، طول عمر با عزت و صبر طلب می‌کنم.

همچنین سید مهدی علم‌خواه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه صنعتی خواجه نصیر در پیامی درگدشت استاد این دانشگاه را تسلیت گفت . در متن این پیام آمده است: “انا لله و انا الیه راجعون 

خبر درگذشت استاد ممتاز و اسوه اخلاق و معرفت بسیار دردناک و غافلگیر کننده بود، درگذشت این عزیز سفرکرده را به خانواده محترم ایشان و خانواده بزرگ دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، خصوصا به اعضای محترم هیات علمی دانشگاه تسلیت عرض نموده،و از خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و برای بازماندگان صبر مسئلت دارم.”

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *