نشست مشترک دکتر حمیدرضا طیبی، رییس جهاددانشگاهی با دکتر سید محمود حسینی، مدیرعامل شرکت تامین آب اصفهان با محوریت استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های جهاددانشگاهی در پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس به اصفهان برگزار شد.

به گزارش تکنولوژی و فناوری آی اپس، به منظور استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های جهاددانشگاهی در پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس به اصفهان نشستی با حضور رییس، معاون پژوهش و فناوری و مدیرکل و مدیر پروژه‌یابی دفتر تخصصی فنی و مهندسی و علوم پایه جهاددانشگاهی با مدیرعامل شرکت تامین آب اصفهان در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار شد.

دکتر طیبی، توانمندی‌های جهاددانشگاهی را در اجرای پروژه ملی “انتقال آب خلیج فارس به اصفهان” تشریح کرد. دکتر حسینی، مدیرعامل شرکت تامین آب اصفهان نیز توضیحاتی را در خصوص برنامه‌ریزی‌های مالی و اقتصادی اجرای پروژه و نحوه تامین مالی آن ارایه کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در پایان این نشست مقرر شد جلسه‌ای با حضور نمایندگان جهاددانشگاهی و شرکت “سازه سازان” سرمایه گذار و بهره بردار آب شیرین‌کن فاز اول پروژه با عنوان “انتقال آب خلیج فارس به کرمان و یزد” برگزار و از ظرفیتهای این نهاد در ساخت و تامین تجهیزات آب خلیج فارس استفاده شود. همچنین بر استفاده از ظرفیت جهاددانشگاهی در مدیریت انتقال تکنولوژی تجهیزات شامل غشاء و پمپ‌ها در پروژه خط(2) تاکید شد.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *