مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی سال ۱۴۰۰ که از ۲۳ اسفند ماه آغاز شده لود، آخر وقت امر ز دوشنبه ۲۵ اسفندماه پایان می یابد

به گزارش تکنولوژی و فناوری آی اپس، داوطلبانی که در مهلت تعیین شده، ھزینه ثبت نام را پرداخت کرده اند ولی به دلیل اتمام مھلت ثبت نام نتوانسته اند نام نویسی خود را تکمیل کنند نیز می توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به ثبت نام جدید یا ویرایش و یا تکمیل مدارک در زمان یاد شده اقدام کنند.

همچنین افرادی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند نیز می توانند در مهلت مجدد تعیین شده آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی ثبت نام کنند.

به دنبال سوال مکرر داوطلبان در خصوص سھمیه بومی، مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت اعلام کرد که ھر داوطلب علاوه بر انتخاب سھمیه آزاد یا رزمنده، در صورت واجد شرایط بودن می تواند سھمیه بومی را نیز انتخاب کند.

همچنین محل اخذ تعھد ھمان استان بومی(۱و۲) است که داوطلب آن حائز یکی از ٣ شرط مندرج در دفترچه انتخاب رشته آزمون است. محل اخذ تعھد ھیچ ربطی به محل پذیرش آزمون مقطع کارشناسی ارشد ندارد.

طبق ضوابط مندرج در دفترچه راھنمای ثبت نام، ھر گونه مغایرت در معدل سبب متخلف محسوب شدن داوطلب خواھد شد. بنابراین داوطلبان باید در درج معدل، نھایت دقت به عمل آورند.

پس از پرداخت ھزینه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، داوطلب باید با وارد نمودن کد ملی خود از گزینه ثبت نام جدید و پرداخت ھزینه اقدام به ثبت نام کند.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *