شماره زمستان مجله نانو مدیسین دانشگاه علوم پزشکی مشهد با یک مقاله مروری و ۸ مقاله اصیل منتشر شد.

به گزارش تکنولوژی و فناوری آی اپس به نقل از ستاد نانو شماره زمستان (Volume ۸, Issue ۱, Winter ۲۰۲۱) مجله Nanomedicine Journal وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ۹ مقاله (یک مقاله مروری و ۸ مقاله اصیل) در زمینه‌های نانوپزشکی، زیست‌شناسی، بیوتکنولوژی و داروسازی از محققین از دانشگاه‌های مختلف ایران به چاپ رسیده است.

مجله Nanomedicine Journal به همت مرکز تحقیقات نانوفناوری داروئی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به سردبیری دکتر محمد رمضانی منتشر می‌شود. این مجله به‌صورت فصلنامه بوده و تاکنون هفت جلد مشتمل بر ۳۰ شماره که حاوی ۲۲۴ مقاله اصیل و ۳۳ مقاله مروری است، در آن چاپ شده است.

این مجله توانسته است علاوه‌بر کسب امتیاز علمی، پژوهشی از کمیسیون نشریات وزرات بهداشت، در پایگاه ESCI  نیز نمایه می‌شود.

لیست پایگاه‌هایی که مجله نانومدیسین در آنها نمایه شده به این شرح است: 

Web of Science – ESCI

Chemical Abstracts Service) CAS)

Islamic World Science Citation Database) ISC)

EBSCO

Medical-Journals-Links) MJL)

DOAJ

Magiran

IrMedex

این مجله از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضای محترم هیات‌علمی، محققین و دانشجویان گرامی در زمینه کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه پزشکی استقبال می‌کند. در مجله NMJ سعی شده است تا فاصله بین دریافت تا پذیرش مقاله بسیار کوتاه (حداکثر یک‌ماه) باشد.

براساس آیین‌نامه حمایت تشویقی ستاد فناوری نانو، در صورت چاپ مقاله در مجله NMJ و تأیید آن توسط کمیته علمی ستاد نانو، مبلغ ۱۰ میلیون ریال حمایت تشویقی تعلق می‌گیرد.

انتهای پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *